Splněná přání, rok 2012 - a co dál?

čtvrtek 22. březen 2012 10:58

Vím, že existuje více knih, které se zabývají rokem 2012. Říkala jsem si, že se stejně nebude dít nic zvláštního, co by mi převrátilo život. Pustila jsem to z hlavy a dál jsem si kreslila mandalky. Informace o tom, že nás čekají velké proměny se však ke mně dostala. Dozvěděla jsem se úžasné věci a mezi nimi byla i informace, že se každému člověku vyplní každé přání okamžitě v té minutě, co ho vysloví a vlastně stačí si jen na něco vzpomenout a stane se to skutečností.
Povídali jsme si o tom s Monikou a Jirkou. Monika se nad tím ještě zamýšlela a po našem odchodu napsala Jirkovi a dialog přes SMS probíhal takto

Monika: Ahoj, tak mne napadlo, že vlastně vůbec nevím, jestli chci, aby se mi plnilo každé přání, či myšlenka okamžitě. Že to pak vlastně může být děsná nuda.
Nepřipomíná Ti to Iluzi ( od Richarda Bacha)?
Jirka: Ano, ale zamysli se nad tím.
Nastanou změny. Jaké?
Na jedné straně zmizí sporty, jako je kulečník, vše co jsme si uměle vytvořili. Na druhé straně nás čeká svět nekonečných možností: cestování rychlostí myšlenky, komunikace s mnoha dalšími civilizacemi, umění, věda, mnoho nového poznání, věci, o kterých nemáme tušení.
Je to jako když se probudíš z kresleného šedého 2D do barevného 3D plného zářivých barev, vůní, neskutečných tvarů.
A to se již do značné míry děje. Je čas sundat si plínky a začít žít naplno. Můžeš se vrátit zpět, nebo pokračovat ve vývoji. Už teď se Ti plní sny. A neřekl bych, že je to nuda. Tanec bez omezení.
Shirley Mac Laine napsala knihu Tančit ve světle (MacLAINE, Shirley: Tančit ve světle. Praha)
http://www.dvd-recenze.cz/herci-a-herecky/maclaineova-shirley-h-670/
A takové to je. Co s tím?
Monika: Děkuji. Ano, myslela jsem, že je to nuda, ale možná je to tím, že se ještě potřebuji utvrdit
o dokonalé schopnosti ovládat své myšlenky. Hm, pak to zní krásně.
Hm, tolik Monika a Jirka. Není to sci-fi. Je to realita. Vše se zrychluje. Potřebujeme se naučit žít a myslet tak, abychom si vytvořili svět, který nás nezničí, ale posune o kus dál.
O světě, který nás čeká i o naši pozemské historii napsal Drunvalo Melchizedek knihy Prastaré tajemství květu života I. a II. Vyšly v roce 2008 a 2009 v nakladatelství Pragma.


Ružena Nováková - Wagnerová

Ružena Nováková - Wagnerová

Ružena Nováková - Wagnerová

Emoce a mezilidské vztahy

Jsem původně učitelka, žena, která vyzkoušela i jiná zaměstnání.Vždy jsem ráda pozorovala lidi a zakoušela různé emoce. Je to můj vnitřní svět, který nejlépe znám já sama. Otvírám se a předávám dál své pocity a poznatky z prožívání sebe a svého okolí.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora