Živá voda

středa 30. listopad 2011 12:34

Jsou dny, kdy bych raději byla doma. Nemohu pochopit zlobu, výsměch za zády. Tak to všechno bolí. Hm.Vím,že potřebuji hodně lásky, ale někdy je těžké pochopit tuto filozofii.
Budu se modlit, aby mne nenapadaly ty hrozné myšlenky.Doufám, že to překonám. Něčeho se opět bojím.
Naučím se tomu, aby mi nevadilo, že lidé mluví negativní věci. Je tam posun v tom, že už z toho nemám stísněný pocit. Kdo to říká? Já? Hlava?
Tichý hlásek mi odpovídá:
Až se to naučíš, bude více prostoru zklidnit v nich pocity tísné, které je k negativitě vedou.
Hm.BRÁT ŽIVOT JAKO HRU, PŘIJÍMAT POZITIVNÍ I NEGATIVNÍ STEJNĚ – BEZ NADŠENÍ A UTRPENÍ.
To je můj směr.Co tomu říkáš ty? Ptám se tichého hlásku a nacházím odpovědi.

Měla jsem období, kdy jsem si snad desetkrát za sebou pustila píseň Jana Nedvěda, kterou znám pod názvem Živá voda nebo Andělé. Našla jsem ji na YOU TUBE, nahrála do mobilu a často si ji pouštím. Často mi tečou slzy z očí, když slyším ten text. Nedávno jsem byla za známou a přehrála jsem ji píseň z mobilu. Zavřela jsem oči, aby neviděla mé slzy a tiše jsem brečela.
"Miláčku, zatím, co Ty spíš, já se dívám na internet. Chce se mi moc brečet. Nechci, abys mne litoval, nebo se kvůli tomu trápil. Nejde mi to zatím zklidnit. Prostě brečím…nevysvětlím Ti proč. Je to lavina.
Ležíš tady u mne. Dokážeš odpočívat. To je dobře. Já tady sobecky brečím. Ó, kéž bych nikdy nezačala.
Možná je to divné, že Ti píšu, když by bylo jednodušší natáhnout ruku a říct: „Miláčku, jsem tady a je mi smutno.“ BOJÍM se, že mi řekneš, že chceš odpočívat.
Na psaní místo mluvení jsem už v mém prvním vztahu pohořela. Nepoučila jsem se a …Zase píšu…ŘÍKÁŠ, že jsem silná a už to zvládnu. Já však cítím něco jiné. NEBUDU Tě však budit a zkusím to zvládnout. Hm. Dnes to zvládám netradičně – psaním SMS, příště možná napíšu krásný článek.
Měj se krásně, miláčku, a odpočiň si."
Proč musím brečet, proč ten tlak na srdíčku? Ten hlásek odpovídá:
Ten tlak na srdíčku ještě přijde ven. Můžou to být obavy z názorů blízkých. Naskočí po probuzení při pomyšlení na ně. Pak už víš,i když ještě nějaký čas trvá, než začneš jednat nezávisle na myšlenkách. Je to peklo překročit svůj vlastní stín, ale stojí to za to. Může následovat knedlík v krku a ještě později tlak v hlavě, ale to už jde lépe.
Máš v sobě celý vesmír. Skutečný. Tvé já je nekonečné a vnímá všechny radosti a starosti všech. Každý,koho cítíš, potřebuje tvou pozornost. Žiješ naplno venku i uvnitř. To je rozšířené vědomí, jeho přirozený stav.
Skutečnost si tvoříš svou vírou. Ber vše jak přijde a věř, že se vše poskládá v tvúj prospěch. Projdi si všechny osobní i finanční záležitost minulosti. Svět je dokonalý a dokonale tě naučí novému pohledu. Čím vším jsi prošla, než jses dostala tam, kde jsi teď. Zanech všeho. Pokorně přijímej řešení, které ti nabízí ŽIVOT. ON tě tam zavede, ať chceš nebo nechceš. Tak MU nebraň svými předpoklady, pravidly a obavami a přijmi vedení s pokorou a láskou.
Říkám, že svět je krásný.
TO JE ONO. Když si zamiluješ celý svět ve VŠECH jeho podobách, zjistíš, že je dokonalý.
Ružena Nováková - Wagnerová

Ružena Nováková - Wagnerová

Ružena Nováková - Wagnerová

Emoce a mezilidské vztahy

Jsem původně učitelka, žena, která vyzkoušela i jiná zaměstnání.Vždy jsem ráda pozorovala lidi a zakoušela různé emoce. Je to můj vnitřní svět, který nejlépe znám já sama. Otvírám se a předávám dál své pocity a poznatky z prožívání sebe a svého okolí.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora