Léto plné hvězd a Monika Kněžková

čtvrtek 14. červenec 2011 22:33

Toužila jsem navštěvovat různé kulturní akce a teď se mi to plní.
V úterý 5. července jsem se zúčastnila v Mníšku pod Brdy akce Švédové na Mníšku. Podívala jsem se, jak tančí kamarádka Monika Kněžková. Monika je členkou taneční skupiny Animata. Věnuje se tanci nejen v této skupině, ale i sólově.
Nejsem příznivcem velkého brouzdáni po stránkách Facebooku, ale ani se nebráním prohlédnout si je. Podívala jsem se na ně a zjistila, že mne Monika zve na akci, na které předvede sólový tanec ve své choreografii.

Přišla jsem brzy a prohlédla si výstavu Hračky a kapsáře pro zdravé i pro zdravotně postižené děti, kterou organizuje paní Olga Černohorská. V rámci této výstavy pořádá umělecká agentura ANAHÁTA kulturní program Léto plné hvězd, který probíhá po celé léto.
V úterý 12. července měla akce název " Na scéně i v zákulisí - Musicalnet všechno zjistí". Skvěle ji uváděl moderátor a fotograf Michal Škvor. Promluvil se všemi účinkujícími- muzikálovými hvězdami- Magdou Malou. Lucií Černíkovou, Zuzanou Ďurdinovou, hudebním skladatelem Zdeňkem Bartákem i s Monikou.
Pan Michal Škvor vlastní stránky http://www.musicalnet.cz Do nich občas Monika píše zajímavé články o akcích na muzikálové scéně.
V programu Monika vystoupila se sólovým tancem ve vlastní choreografii. S chutí jsem ji zatleskala a těšila se z jejího úspěchu.
Přáním Moniky je věnovat se tanci na " prknech, které znamenají svět". K tomu ji přejeme hodně úspěchů.


Ružena Nováková - Wagnerová

Ružena Nováková - Wagnerová

Ružena Nováková - Wagnerová

Emoce a mezilidské vztahy

Jsem původně učitelka, žena, která vyzkoušela i jiná zaměstnání.Vždy jsem ráda pozorovala lidi a zakoušela různé emoce. Je to můj vnitřní svět, který nejlépe znám já sama. Otvírám se a předávám dál své pocity a poznatky z prožívání sebe a svého okolí.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora